fbpx
logo
siar logo

Meniu

Procesas

SIAR komanda yra pasiryžusi visapusiškai dizaino kelionei. Mūsų procesas prasideda nuo jūsų unikalių poreikių supratimo ir tęsiasi kuriant dizainą, suderinantį funkcionalumą ir estetiką. Užtikriname, kad kiekviena detalė atitiks jūsų gyvenimo būdą ir asmenybę. Sukursime erdvę, kuri priklausys tik jums.

Konsultacija

Kelionė su SIAR prasideda nuo asmeninės konsultacijos. Tai galimybė mums susėsti su jumis, suprasti jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir pageidavimus. Tai puikus laikas jums perteikti savo viziją ir užduoti bet kokius klausimus. Mūsų ekspertai yra pasirengę patarti bei aptarti galimus išdėstymus ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Šie mainai pradžioje užtikrina vieningą viziją

Konsultacija
Dizainas

Projektavimo fazėje pradeda formuotis jūsų svajonių virtuvė. Mūsų projektuotojų komanda, naudodama naujausią programinę įrangą, paims jūsų idėjas ir pavers jas detaliu planu, pateikdama galutinio produkto vizualizaciją. Čia mes sprendžiame dėl išdėstymo, savybių ir estetikos. Supažindinsime su dizainu, parodysime, kaip jis tiks jūsų erdvėje ir užtikrinsime, kad jis atitiktų jūsų poreikius, ir jūsų gyvenimo būdą.

Dizainas
Koregavimas

Tikime, kad kiekviena detalė yra teisinga, todėl dirbame su jumis, kad patobulintume dizainą. Jūsų grįžtamasis ryšys čia yra neįkainojamas. Mes keisime ir tobulinsime dizainą, kol būsite visiškai patenkinti, užtikrinsime, kad kiekviena detalė, nuo spintelės konfigūracijos iki buitinės technikos išdėstymo, atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus.

Koregavimas
Medžiagų pasirinkimas

Medžiagų pasirinkimas gali labai paveikti galutinę jūsų virtuvės išvaizdą. Mes padėsime jums šio proceso eigoje, pristatydami daugybę aukštos kokybės medžiagų, kurios atitiks jūsų dizaino viziją. Nesvarbu, ar jums labiau patinka medienos šiluma, ar marmuro glotnumas, mes pasirūpinsime, kad jūsų pasirinktos medžiagos ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų patvarios bei funkcionalios. 

Medžiagų pasirinkimas
Projekto kaina

Išsiaiškinus dizaino detales ir medžiagas, pateiksime tikslią projekto kainą. Mes tikime visišku skaidrumu ir užtikriname, kad suprasite visas su projektu susijusias išlaidas. Šioje kainodaroje išsamiai aprašomi visi jūsų pasirinktos virtuvės aspektai – nuo medžiagų iki įrengimo, todėl galite priimti pagrįstus sprendimus.

Projekto kaina
Gamyba

Kai dizainas ir pasiūlymas būna patvirtinti, prasideda gamybos procesas. Mūsų meistrai yra patyrę virtuvės gamyboje, naudoja modernią įrangą ir technologijas, kad pasiektų tikslumą. Kiekvienas elementas yra kruopščiai sukurtas, todėl užtikrinamas aukštos kokybės rezultatas, kuris puikiai tinka jūsų virtuvei.

Gamyba
Surinkimas

Mes kreipiame dėmesį į kiekvieną smulkmeną. Mūsų komanda kruopščiai ir tiksliai surenka kiekvieną jūsų virtuvės dalį. Užtikriname, kad kiekvienas komponentas puikiai atitiktų dizainą, todėl montavimo procesas vyksta sklandžiai.

Surinkimas
Pristatymas

Jūsų pasirinktos virtuvės pristatymo organizavimas yra labai svarbus žingsnis. Tvarkome visą logistiką, kad užtikrintume sklandų ir savalaikį pristatymą. Mūsų komanda užtikrina, kad kiekvienas komponentas būtų kruopščiai supakuotas, kad būtų išvengta žalos gabenimo metu. Suderiname pristatymo laiką pagal jūsų patogumą.

Pristatymas
Įrengimas

Paskutinis etapas – jūsų svajonių virtuvės įrengimas jūsų namuose. Mūsų profesionali montuotojų komanda itin kruopščiai montuoja kiekvieną komponentą, užtikrindama, kad viskas atitiktų projekto planą. Jų patirtis užtikrina, kad jūsų virtuvė būtų įrengta tobulai. Galiausiai, yra paliekama erdvė, kurią mėgsite daugelį metų.

Įrengimas

Atraskite virtuvę, kuri kalba su jūsų siela, šedevrą, atitinkantį jūsų stilių. Susisiekite su mumis ir leiskitės į šią stebuklingą dizaino kelionę kartu.

Su švelniu meilės ir kūrybiškumo prisilietimu, jūsų svajones paverčiame apčiuopiama realybe, sukurdami išskirtines virtuves, kurios yra kokybės ikonos ir sulaiko nepamirštamų akimirkų šilumą.